AçıklamaEtkinlikÖYBSempozyum / Panel

ÖYB’den “İslamcılık Ne Önerebilir” Programı

Özgür Yazarlar Birliği 28 Şubat’ın yıldönümü vesilesiyle Neoliberal Dönemde İslamcılık Tartışmaları serisinin kapanış programı olarak “İslamcılık Ne Önerebilir?” başlıklı bir program düzenliyor
Özgür Yazarlar Birliği, 24 Şubat Pazar günü saat 13.00’de “İslamcılık Ne Önerebilir?” başlıklı bir panel-forum düzenliyor. 28 Şubatın yıl dönümü vesilesiyle yapılacak program üç aşamada gerçekleşecek. İki oturum şeklinde düzenlenen panel bölümünden sonra forum bölümünde programı takip edenler düşüncelerini paylaşabilecek.
ÖYB başkanı Ahmet Örs’ün açış konuşmasıyla başlayacak panellerin birinci oturumunda Eğitim İlke-Sen başkanı Doğan Özlük, Kur’an Nesli Kültür Merkezi’nden yazar Şükrü Hüseyinoğlu ile Emek ve Adalet Platformu’ndan M. Emin Büyükcoşkun söz alacaklar. Birinci oturumun moderatörlüğünü Sakarya Dayanışma Derneği’nden Mustafa Kubilay yapacak.
Panellerin ikinci oturumunda ise TOKAD’dan Hilal Çetin, Hür Beyan Hareketi’nden Emre Berber ile Adalet ve Özgürlükler Platformu’ndan Kadrican Mendi konuşmacı olarak yer alacaklar. İkinci oturumun moderatörlüğünü Özgür Açılım Platformu’ndan Fuat Kına üstlenecek.
Özgür Yazarlar Birliği bu etkinliği daha önce İstanbul, Tokat ve Sakarya’da “Neoliberal Dönemde İslamcılık Tartışmaları” üst başlığıyla gerçekleştirdiği çeşitli panel ve konferansların kapanış programı olarak düzenliyor. Program, 24 Şubat Pazar günü saat 13.00-17.00 arasında Fatih Renk Düğün Salonu’nda yapılacak.
oyb-28-subat-kirmizi

One thought on “ÖYB’den “İslamcılık Ne Önerebilir” Programı

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.